دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
09359753416
info@filebourse.ir

5 فیلتر ناب و خارق العاده نوسان گیری

 

قابل توجه کاربرانی که قصد تهیه این فایل را دارند:

به دلیل عدم سازگاری سیستم وب سایت با مرورگر های قدیمی و سری های مختلف Internet Explorer همچنین یک خرید ایمن لطفا از مرورگر های مدرن همچون Mozila Firefox ، Google Chrome و مرورگر جدید Edge استفاده نمایید.

 

 

 

این 5 فیلتر خارق العاده و ناب نوسانگیری شما را قادر می سازد تا به نوسان گیری متعدد و پرسودی در بازار بورس برسید .

 

 

با استفاده از این 5 فیلتر فوق کاربردی و ناب لحظه به لحظه از سهم های نوسانی ، سهم های شارپ و صعودی و ماهیت کلی تحولات بازار بورس مطلع باشید و در کمترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید 

 

و

 

قطعاً همچنین می توانید با استفاده دقیق از فیلتر ها و کمی چاشنی کردن معامله گری درست و منظم  پدیده ای در دنیای سرمایه گذاری خود برای همیشه ایجاد کنید و همیشه از معامله کردن و سود بردن لذت ببرید.

 

 

 

 

هدف این 5 فیلتر خلق موقعیت های نوسانگیری پی در پی و مستمر و پر سود می باشد.

 

و عملیات این 5 فیلتر نوسانگیری همانطوری که در فایل به طور کامل توضیح داده شده، بدین صورت است که سهم هایی که نوسانات زیادی دارند و در کف قیمتی و قیمت مناسبی برای خرید می باشند را برایتان روزانه جستجو و نمایان می کند و اینکه نسبت به همگروهی هایشان و سایر سهم های بازار پتانسیل بسیار بسیار فراتری برای رشد صعودی و شارپ دارند.

 

با توجه به اینکه این 5 فیلتر نوسانگیری سهم های رشدی و شارپ و صعودی را به شما در کف قیمتی و آماده رشد نشان می دهند، فرصت مناسبی است با کمی چاشنی کردن علم تکنیکال ( نقاط حمایت و مقاومت ) و بکارگیری اصول درست و منطقی معامله به سود های فراوان ، مستمر و لذت بخش برسید.

 

 

 


قطعاً این 5 فیلتر خارق العاده نوسانگیری چنان تشخیص شما را برای جستجوی سهم نوسانی آسان می کند که آرزو خواهید کرد، کاش زمان زودتری به این فیلترها دسترسی پیدا می کردید.

 

 

 

 

 

 

 

*** مژده ***

 

50% تخفیف برای کاربران و معامله گرانی که فایل تکنیک های ناب معامله گری را تهیه کرده اند و می کنند برای خرید این فایل لحاظ شده است.

و می توانند تنها با پرداخت مبلغ 7500 تومان این گنج مایه را تهیه و استفاده نمایند.

 

و روال کسب 50% تخفیف برایتان اینگونه است:

که با همان شماره موبایلی که نزد ما برای خرید (( فایل تکنیک های ناب معامله گری در بورس )) اقدام کردید، برای خرید این فایل هم از همان شماره موبایل استفاده نمایید تا تخفیف برایتان به صورت اتوماتیک در فاکتور لحاظ شود.

 

 

 

 

 

روال عملیات خرید و دانلود فایل  بدین شرح است که:

1- پایین همین صفحه  پرداخت و دانلود  را انتخاب نمایید.

2- اطلاعات پست الکترونیکی و شماره موبایل را تکمیل نمایید و ادامه  را انتخاب نمایید. ( تاکید و تعهد می شود اطلاعات شما نزد فایل بورس محفوظ خواهد ماند)

3- در ادامه صفحه بعد  پرداخت آنلاین  را انتخاب نمایید و اطلاعات درخواستی کارت بانکی خود را وارد نمایید و سپس عملیات پرداخت را انجام دهید.

4- در این مرحله پس از پرداخت موفق لینک دانلود فایل برایتان نمایان می شود و می توانید به دانلود فایل بپردازید.

قابل ذکر است یک نسخه از فایل به صورت آنی به ایمیلتان ارسال می شود.

 

 

 

 

 

با تشکر فراوان

تهیه شده توسط تیم تحلیلی فایل بورس

 

 

 

........................................................................................................................................................................................................

معرفی اجمالی فایلهای هم رده:

 

تکنیک های ناب معامله گری در بازار سرمایه ( بورس و فرابورس )

شامل تجربیات ، تکنیک ها و نکات و راز های منحصر به فرد معامله گران برجسته ، موفق و حرفه ای بازار سرمایه ایران + تکنیک ها و روشهای معامله گری حقوقی های برتر می باشد، امیدواریم نهایت بهره را از این فایل منحصر به فرد ببرید، و قدر لحظات معامله گری خود را بدانید.

........................................................................................................................................................................................................