دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
09359753416
info@filebourse.ir

راهنمای خرید آنلاین و دانلود فایل

بعد از مطالعه راهنمای پرداخت و دریافت فایل مراحل ذیل را جهت خرید و دانلود دنبال نمایید.

1- وارد صفحه اطلاعات و پرداخت فایل شوید.

2- مشخصات پست الکترونیکی و شماره موبایل را با دقت فراوان تکمیل نمایید، تا علاوه بر تکمیل جهت دانلود فایل نیز اگر فرآیند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه گردید، امکان پیگیری راحت تر و سریع تر فراهم گردد. ( قابل ذکر است یک نسخه از فایل به نشانی ایمیلی در فرم مربوطه وارد می نمایید پس از عملیات پرداخت موفق ارسال می شود )
مشخصات دریافتی نزد فایل بورس محفوظ خواهد ماند.

3- در این مرحله وارد درگاه پرداخت امن بانک خواهید شد و مشخصات اطلاعات پرداخت درخواستی بانک را تکمیل نمایید و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. ( قابل ذکر است که می توانید با کارت همه بانکها عملیات پرداخت را انجام دهید )
نکته مهم : هنگام انجام عملیات پرداخت، به هیچ وجه از کلید های back و forward مرورگر خود استفاده ننمایید.

4- پس از پرداخت آنلاین موفق مجدداً به صفحه فایل مورد نظر در سایت فایل بورس هدایت خواهید شد و دکمه دانلود فایل براییتان نمایان خواهد شد جهت دانلود و استفاده بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نمایید. ( البته قابل ذکر مجدد است که یک نسخه از فایل به ایمیل تکمیل شده در فرم مشخصات تکمیلی ارسال شده است ).

امیدواریم نهایت بهره کافی و وافی را از فایل مورد نظر ببرید. ( فایلها از کیفیت بالایی از لحاظ محتوایی برخورداند پس مطالب را به صبر و حوصله کافی مطالعه و با علم و منطق مناسب مورد عمل قرار دهید ) موفق و موید باشید.

نکته: در صورت بروز مشکل در فرآیند خرید آنلاین لطفا از طریق بخش تماس با ما اطلاع و پیگیری نمایید. ( برای این منظور کد پرداخت ، عنوان فایل خریداری شده و نشانی پست الکترونیکی خود را نیز ذکر و ارسال فرمایید. )